Zovem se Aldina, imam 35 godina i živim u Sarajevu. Radim kao kuharica i svoj posao volim jer me ispunjava i daje mi osjećaj da kroz hranu mogu donijeti ljudima radost. Vjerujem da se ljubav i pažnja mogu osjetiti i u svakom obroku koji se pripremi sa srcem, baš kao i u svakom odnosu među ljudima.
Po prirodi sam jednostavna, iskrena i vrijedna žena. Naučila sam da život nije uvijek lak, ali da se sve lakše podnosi kada imaš pored sebe pravog čovjeka. Cijenim poštenje, odanost i mir u odnosu. Ne volim laži, igrice i nejasne situacije.
Posao kuharice me naučio strpljenju, organizaciji i odgovornosti. Svaki dan je drugačiji, ali ono što je isto jeste ljubav prema poslu i ljudima za koje pripremam hranu. Upravo ta toplina i posvećenost dio su mene i u privatnom životu.
U slobodno vrijeme volim da se odmorim, prošetam i provedem vrijeme sa ljudima koji mi prijaju. Volim domaću atmosferu, mirne večeri i iskrene razgovore. Smatram da je sreća u malim stvarima i da se najljepši trenuci ne mogu kupiti.
Prijatelji me opisuju kao vrijednu, smirenu i osobu na koju se može osloniti. Uvijek pokušavam pomoći kada mogu i vjerujem da se dobrota uvijek vraća. Za mene je najvažnije ostati čovjek u svakom smislu te riječi.
Ne tražim savršenog muškarca jer znam da takav ne postoji. Tražim iskrenog, stabilnog i poštenog čovjeka koji zna šta želi od života. Nekoga ko cijeni ženu koja radi, koja ima svoje obaveze i koja zna šta znači trud i odgovornost.
Voljela bih upoznati muškarca koji nije površan, koji vjeruje u porodične vrijednosti i koji želi ozbiljnu vezu. Nekoga ko zna cijeniti pažnju, iskrenost i miran život. Ne zanimaju me prolazne avanture niti neozbiljne priče.
Godine su me naučile da ne žurim i da biram srcem, ali i razumom. Danas tačno znam šta mi treba i ne bojim se to reći. Želim odnos koji ima budućnost, gdje postoji poštovanje i uzajamna podrška.
Možda si i ti neko ko je prošao kroz razna iskustva i sada traži mir i stabilnost. Ako je tako, možda se upravo sada naši putevi ukrštaju.
Ne obećavam savršenstvo, ali obećavam iskrenost, odanost i veliko srce. Spremna sam da gradim odnos sa čovjekom koji je spreman na isto.
Ako tražiš ženu koja je vrijedna, iskrena i koja zna voljeti, javi mi se. Možda upravo jedna poruka bude početak nečega lijepog i trajnog.
U životu sam naučila da se prave stvari ne dešavaju preko noći. Kao i u kuhinji, gdje svaki obrok zahtijeva vrijeme, pažnju i prave sastojke, tako i odnos između dvoje ljudi treba strpljenje, razumijevanje i iskrenu želju da uspije. Ništa što je dobro ne dolazi lako, ali ono što se gradi polako obično i traje.
Za mene je veoma važno da odnos bude miran i stabilan. Ne tražim uzbuđenja koja kratko traju, nego sigurnost koja ostaje. Želim pored sebe čovjeka koji zna da cijeni mir, koji ne pravi drame i koji razumije da je povjerenje nešto što se gradi, a ne podrazumijeva.
Kroz posao sam upoznala razne ljude i shvatila koliko su karakter i ponašanje važniji od riječi. Ljudi mogu mnogo pričati, ali djela su ono što pokazuje kakvi zaista jesu. Zato više vjerujem onome što neko radi nego onome što govori.
Volim kada je život jednostavan i kada nema nepotrebnih komplikacija. Ne volim igrice, neiskrene priče i nejasne odnose. Smatram da je sve mnogo ljepše kada su stvari otvorene i iskrene od samog početka.
U slobodno vrijeme volim da se posvetim sebi, da se odmorim i da napunim energiju za nove obaveze. Nekada je to šetnja, nekada muzika, a nekada samo mir kod kuće. Važno mi je da imam unutrašnji mir i ljude oko sebe koji me ne opterećuju negativnošću.
Porodica i bliski ljudi su mi jako važni. Vjerujem da čovjek bez podrške i topline nema pravu stabilnost. Zato želim odnos u kojem se dvoje ljudi međusobno podržavaju i gdje su i teški i lijepi trenuci zajednički.
Ne tražim bogatstvo, niti me interesuju materijalne stvari kao prioritet. Mnogo mi je važnije kakav je neko čovjek, kako se ponaša i kako gleda na život. Poštovanje i iskrenost su za mene temelj svega.
Volim kada muškarac zna da pokaže pažnju i kada zna da cijeni sitnice. Nekad jedna lijepa riječ znači više od bilo kakvog poklona. Smatram da se prava emocija vidi u malim stvarima koje se rade bez razloga.
Ne zanima me prošlost, niti me zanimaju tuđe priče. Svako od nas ima svoj put i svoja iskustva. Bitno mi je samo kako se neko ponaša danas i šta želi u budućnosti.
Godine su me naučile da ne idealizujem ljude, ali i da ne odustajem od dobrih stvari. Vjerujem da se pravi ljudi prepoznaju i da se između dvoje iskrenih ljudi sve može izgraditi ako postoji volja.
Ako si muškarac koji je ozbiljan, stabilan i zna šta želi, možda se možemo razumjeti. Ne tražim savršenstvo, tražim iskrenost i spremnost da se gradi odnos koji ima smisla.
Na kraju, najvažnije mi je da u životu imam mir, poštovanje i osobu koja će biti tu i u lijepim i u teškim danima. Sve ostalo dolazi i prolazi, ali pravi odnos ostaje.
UKOLIKO ZELITE DODAJTE ME NA PROFIL ISPOD
