Zovem se Ivona, imam 38 godina i živim u Banjoj Luci. Vjerujem da nikada nije kasno za pravu ljubav i da svako zaslužuje imati osobu pored sebe sa kojom može dijeliti i lijepe i teške trenutke u životu.
Po prirodi sam mirna, iskrena i emotivna žena. Cijenim poštenje, odanost i međusobno poštovanje. Ne volim laži, neiskrene ljude i površne odnose. Smatram da se prava veza gradi na povjerenju, razumijevanju i spremnosti da dvoje ljudi budu podrška jedno drugome.
Volim jednostavne stvari koje život čine ljepšim. Uživam u šetnjama, dobroj muzici, druženju sa porodicom i prijateljima, kao i u mirnim večerima kod kuće. Za mene sreća nije u materijalnim stvarima, već u tome da pored sebe imate osobu kojoj vjerujete i sa kojom možete biti svoji.
Prijatelji za mene kažu da sam osoba koja zna slušati, koja je odana i uvijek spremna pomoći. Trudim se da u ljudima vidim dobro i da uvijek ostanem pozitivna, bez obzira na okolnosti.
Ne tražim savršenog muškarca, jer znam da takav ne postoji. Važno mi je da je čovjek iskren, pažljiv i da zna cijeniti prave životne vrijednosti. Željela bih upoznati muškarca koji vjeruje u ljubav, porodicu i stabilan odnos.
Godine su me naučile da ne treba gubiti vrijeme na pogrešne ljude i neiskrene odnose. Danas tačno znam šta želim i ne bojim se to reći. Želim mir, sigurnost i muškarca sa kojim mogu graditi lijepu budućnost.
Ne zanimaju me prolazne avanture niti neozbiljna poznanstva. Želim odnos u kojem postoji iskrenost, poštovanje i osjećaj da dvoje ljudi idu istim putem.
Ako si iskren, ozbiljan i vjeruješ da prava ljubav još uvijek postoji, voljela bih da se upoznamo. Možda upravo sada sudbina spaja dvoje ljudi koji traže jedno drugo.
Kroz život sam shvatila da se najvažnije stvari ne mogu mjeriti materijalno, već osjećajem koji neko ostavi u vašem srcu. Ljudi dolaze i prolaze, ali ono što ostaje jeste način na koji smo se osjećali pored njih. Zato danas mnogo više cijenim iskrenost, mir i stabilnost nego bilo kakve prolazne utiske.
Ne volim komplikovane odnose niti nejasne situacije. Smatram da je sve mnogo lakše kada su dvoje ljudi otvoreni jedno prema drugome i kada nema skrivanja emocija ili namjera. Iskren razgovor za mene je temelj svakog dobrog odnosa, jer bez toga nema ni povjerenja ni bliskosti.
Po prirodi sam osoba koja voli jednostavan i miran život. Ne privlače me drame niti nepotrebne tenzije. Više volim kada se stvari rješavaju razgovorom i kada postoji međusobno razumijevanje. Vjerujem da se pravi odnos ne gradi na savršenstvu, već na spremnosti da se zajedno prolazi kroz sve situacije.
Volim kada je dom mjesto mira i sigurnosti. To je prostor gdje čovjek treba da se osjeća opušteno i voljeno. Za mene je idealan odnos onaj u kojem se dvoje ljudi raduju malim stvarima i gdje postoji osjećaj pripadnosti i topline.
U slobodno vrijeme uživam u šetnjama, muzici i druženju sa ljudima koji mi prijaju. Takođe volim i trenutke kada mogu biti sama sa sobom, da saberem misli i pronađem unutrašnji mir. Smatram da je balans između društva i mira veoma važan za svakog čovjeka.
Prijatelji me opisuju kao iskrenu i smirenu osobu, koja uvijek pokušava razumjeti druge. Trudim se da budem podrška ljudima koje volim i da u svemu tražim nešto pozitivno. Vjerujem da se dobrota prepoznaje i da uvijek ostavlja trag.
Ne tražim savršenog muškarca, jer znam da on ne postoji. Ono što mi je važno jeste da je muškarac iskren, stabilan i spreman za ozbiljnu vezu. Želim nekoga ko zna cijeniti ženu i ko razumije koliko su poštovanje i povjerenje važni.
Ne zanimaju me prolazne priče niti površna poznanstva. Želim odnos koji ima dubinu i u kojem dvoje ljudi mogu rasti zajedno. Za mene je prava veza ona u kojoj postoji prijateljstvo, ljubav i uzajamna podrška.
Godine su me naučile da ne treba žuriti i da sve dolazi u svoje vrijeme. Danas mnogo bolje znam šta želim i ne bojim se to reći. Želim miran i stabilan odnos koji ima budućnost i u kojem nema laži ni igrica.
Možda si i ti već dugo sam i možda tražiš osobu sa kojom ćeš moći podijeliti životne trenutke. Ako je tako, možda se upravo sada naši putevi ukrštaju u pravo vrijeme.
Ne obećavam bajku, ali obećavam iskrenost, odanost i spremnost da gradim odnos koji ima smisla. Spremna sam da pružim ljubav muškarcu koji bude iskren prema meni i koji bude želio isto što i ja.
Ako vjeruješ da prava ljubav još uvijek postoji i želiš upoznati ženu koja cijeni mir, iskrenost i porodične vrijednosti, slobodno mi se javi. Možda će upravo jedna poruka biti početak nečega lijepog i trajnog.
UKOLIKO ZELITE DODJATE ME NA PROFIL ISPOD
