
LIK
Ja sam vrlo romantična i strastvena žena. Volim otkrivati ovaj svijet i isprobavati sve nove zanimljive stvari. Iz svakog novog dana u životu povlačim samo pozitivne emocije, optimist sam i vjerujem u sve dobro. Ja sam zgodna žena i volim se mijenjati i isprobavati nove stilove Smile Moj hobi je ples i pjevanje! Ne mogu zamisliti svoj život bez plesa i pjesme! Puno treniram da uvijek budem u dobroj formi!? Nadam se da voliš vitke djevojke? Sa mnom mom Čovjeku nikada neće biti dosadno. Učinit ću ga najsretnijim čovjekom na svijetu.Bistra, ambiciozna koja ima svoj posao, ali ispod ove ljuske krije se krhka žena koja je prisiljena biti jaka u ovom okrutnom svijetu. Nedostajale su mi nježne muške ruke koje mogu zaustaviti oluju u koju sam pala, kao odgovor svom voljenom čovjeku dat ću svu svoju brigu, nježnost i naklonost.
INTERESI
Ako mislite da lijep izgled donosi samo uspjeh u životu, varate se. Sudbina mi nije uvijek bila naklonjena, puno sam svog rada ostvario. Jako volim sport, pazim na pravilnu prehranu i cijenim vrijeme koje provodim s obitelji.Moj hobi je prerastao u nešto veliko što mi donosi profit i zadovoljstvo. Kad plešem, doživljavam drugačiji spektar emocija, to je kao zdrava droga.Volim putovati, otkrivati nova mjesta i nove horizonte! Ako ikad naletim na kartu s izgubljenim blagom, sigurno ću ih potražiti sa svojom voljenom osobom! Volim antičku povijest, književnost i umjetnost. Rado ću prošetati centrom grada i muzejima, a navečer ću dogovoriti romantičnu večeru s voljenom negdje na jezeru u divljini. Svestranost karaktera je moje drugo ja!
NJEZIN TIP MUŠKARCA
Ne tražim idealnog muškarca, volim kad muškarac pokaže svoju iskrenu i poštenu stranu, svoje iskrene kvalitete i karakter. Volim vidjeti hrabre korake budućeg muškarca koji želi strastvenu i međusobnu ljubav. Voljela bih ga vidjeti dragog i ponekad vrlo romantičnog zbog snažne međusobne strasti koja će okruživati našu buduću ljubav.Moja voljena osoba treba biti nježna i brižna! Mora me savršeno razumjeti i nadopunjavati me u svemu. Slijedit ću svoju voljenu bilo gdje! Bit ću mu vjeran i odan! Bit ću njegova lijepa I obozavan saputnica i ljubav,LIK
Moj karakter i temperament su vrlo nasilni, potpuno isti kao i boja moje kose! Ali unatoč vatri koja stalno gori u mojoj duši, ja sam vrlo nježna draga i brižna djevojka.
UKOLIKO ZELITE DODAJTE ME NA PROFIL ISPOD:
svidja mi se tvoje obrazlozenje tebe ko licnost
Zdravo, ja sam Dragan
Nadam se da ćemo nastaviti sa pisanjem
Moj broj Viber +436677737529